Nieuws Scouting Raalte

Geen opkomst tot 1 juni 2020, i.v.m. Corona virus

Scouting Nederland adviseert alle Scoutinggroepen om de opkomsten en kampen tot en met 1 juni 2020 niet door te laten gaan. In het Scoutingspel vindt veel fysiek contact plaats. Met dit besluit sluit Scouting aan bij het advies van het kabinet om sociale contacten in het algemeen sterk te beperken. Hiermee nemen wij onze maatschappelijke verantwoordelijkheid als vereniging.

Onze Scoutinggroep volgt het advies van Scouting Nederland. Dat betekent dat de opkomsten en kampen de komende weken, tot 1 juni gepland stonden NIET doorgaan.

We zullen u zodra er meer informatie is, informeren over de opkomsten die hierna volgen.

Mocht u vragen hebben over Scouting en het coronavirus kunt u op de website van Scouting Nederland meer informatie vinden: https://www.scouting.nl/nieuws/1856-vragen-en-antwoorden-over-scouting-en-het-coronavirus-covid-19