Koninklijke onderscheiding Geert Melenhorst

Koninklijke onderscheiding Geert Melenhorst

Hoera hoera hoera! ?
Geert Melenhorst heeft maandag 26 april een Koninklijke onderscheiding ontvangen voor zijn jaren lange inzet voor de gemeenschap en voor scouting Raalte !
Maandagmorgenn kreeg Geert via een videoverbinding zijn onderscheiding van Burgemeester Dadema. Woensdag zal de officiële uitreiking zijn en krijgt Geert zijn onderscheiding persoonlijk overhandigd door onze burgemeester.
Geert is al decennia lang vrijwilliger bij scouting Raalte en samen met zijn geliefde trekker van grote waarde voor onze vereniging. Hieronder zie je hoe hij met zijn trekker bij scouting aan het werk is om een nieuw sportveldje aan te leggen.
Scouting Raalte feliciteert Geert van harte met deze welverdiende onderscheiding.
En hopen dat we in de toekomst nog veel dingen samen mogen doen!
Kan een afbeelding zijn van 1 persoon, buitenshuis en tekst