Nieuws Scouting Raalte

Scouting Raalte combineert open dag met wereldwijd scoutingevenement

Scouting Raalte organiseert op zaterdag 21 oktober haar jaarlijkse open dag! Van 9.30 tot 11.45 uur en van 13.30 tot 15.45 is iedereen van harte welkom om kennis te maken met onze vereniging.

Deze open dag valt samen met het jaarlijkse wereldwijde evenement dat Jota-Joti heet, de ‘Jamboree On The Air’ en de ‘Jamboree On The Internet’. Tijdens dit evenement zoeken scouts over de hele wereld contact met elkaar via de ether en het internet.

Bij ons clubgebouw aan de Westdorplaan 132b worden naast de Jota-Joti allerlei leuke activiteiten georganiseerd zoals krat stapelen, broodjes bakken boven het vuur, de stormbaan en nog veel meer. Als jij het wilt, mag je meedoen met deze activiteiten en beleef wat Scouting is.

Bij het clubgebouw staat een stand voor informatie. Niet alleen over het lidmaatschap, maar ook over de mogelijkheden (voor jong en oud) om vrijwilligerswerk te doen bij Scouting Raalte. Scouting Raalte heeft voor alle leeftijden plaats voor nieuwe leden.