Nieuws Scouting Raalte

Open dag bij Scouting Raalte

Scouting Raalte organiseert op zaterdag 15 juni haar jaarlijkse open dag! Van 13:00 tot 16:00 is iedereen van harte welkom om kennis te maken met onze vereniging. Rondom ons clubgebouw aan de Westdorplaan 132b worden allerlei leuke activiteiten georganiseerd zoals krat stapelen, broodje bakken boven het vuur, stormbaan, springkussen, familieschommel en nog veel meer!

Als jij het wilt, mag je meedoen met deze activiteiten en beleef wat Scouting is!

Tijdens deze dag staat er bij het clubgebouw een info stand waar men informatie kan opvragen. Eveneens is dit een gelegenheid om je als lid in te schrijven. Mocht je vrijwilligerswerk willen doen en lijkt je Scouting iets dan kun je dat kenbaar maken. Scouting Raalte heeft voor alle leeftijden plaats voor nieuwe leden. Je mag altijd 2 keer gratis komen kijken.

Kijk hier voor een sfeerimpressie van de MP dag van 2017.