Scouts2day een groot succes!

Scouts2day_060Samen met ruim 25.000 scouts hebben de Scouts van Scouting Raalte op zaterdag 15 mei het 100-jarig bestaan van Scouting in Nederland gevierd in Utrecht. Scouting Raalte was met een grote groep van 210 personen vertegenwoordigd tijdens deze dag. In de verschillende parken hebben de diverse teams allerlei scouting activiteiten beleefd onder prima weersomstandigheden en een gezellige sfeer. De afsluiting van de dag was een spectaculaire show in de Jaarbeurs met o.a. optredens van Nick & Simon en de 100 jaar jubileumsong 'Hello World'.

Voor een tweetal groepen was deze dag extra bijzonder. Ze zijn tijdens de activiteiten gevolgd door een team van het Jeugdjournaal! Het leverde hen zelfs voorrang op bij de vele activiteiten en natuurlijk leuke foto's voor thuis. 's Avonds is er uiteraard massaal gekeken naar de uitzending van het jeugdjournaal. Voor vele foto's klik je op deze link http://www.scouting-raalte.nl/interactief/fotos/category/55-scouts2day.html

Voor het filmpje van het jeugdjournaal klik je op deze link http://nos.nl/video/157669-100-jaar-scouting.html

DSC00834DSC00829